VIII Конгрес інформаційних сайтів та міських порталів проведено!

28 жовтня  у Києві відбувся VIII Конгрес інформаційних сайтів та міських порталів. Головна подія для спеціалістів інтернет-медіа в Україні!

 

 

 

Інформація про проект:

Організатори: Асоціація Незалежних Регіональних Видавців України, ФОНД RIA

Фінансування: внески учасників Конгресу, ФОНД RIA

Інфо конгрес Фонд РІА

Тільки на Конгресі інформаційних сайтів та міських порталів можна було зустріти світових представників медійного бізнесу, серед яких:  Мартін Сандерсон (Svenska Dagbladet, Швеція), Анна Колтунович (Wyborcza Live, Польща), Вадим Макаренко (BIQdata, Польща), Гжегож Піхота (2016 Nieman Fellow по журналістиці Гарвардського Університету), а також провідні українські медійники, які зробили успішними та прибутковими такі інтернет-ресурси як: BBC Україна, Stopfake, Platfor.ma, Texty.org.ua.

Практики медіа Фонд РІА

Практичний досвід від практиків медіа – ми виводимо українські редакції на новий рівень!

Медіа форум Фонд РІА

Всього учасники прослухали близько 30 презентацій від спеціалістів зі Швеції, Польщі, Білорусі, Словаччини та України. Тільки практика та реальні кейси, що одразу можна використовувати в своїй роботі.

Реальні кейси Фонд РІА

Олександр Човган, президент RIA. Доклад про останні технології, що були представлені в Колумбії на Всесвітньому Конгресі новинарних медіа WAN-IFRA.org.

І, звісно, за багаторічною традицією, по завершенню Конгресу – живе спілкування учасників та спікерів Конгресу на after-party! Ділимося враженнями та ідеями!

Спілкування Фонд РІА