Громадське об’еднання ФОНД RIA – це соціально активна організація, яка працює для  формування відкритого та самодостатнього суспільства, прагне формування громадянського суспiльства за европейським зразком.

Фонд RIA фокусується на:

Розвитку незалежних он-лайн медiа та газет, свободи слова, журналістиці розслідувань, освiтнiх програм, конгресiв, конференцiй та “круглих столiв” для покращення якостi он-лайн медiа – по всiй Українi;

Розвитку дитячого та юнацького спорту, здорового способу життя, велосипедного руху, культури бiгу, профiлактики захворювань серцево-судинної системи, раку молочної залози, цукрового дiабету, підтримці мiсцевих ініціатив, важливих для жителів Вінниці, Козятина, Тернополя, Хмельницького – в містах, де розміщені офіси Фонду RIA.

 

У складі організації – 300 членів, у тому числі 30 професійних журналістів, які працюють над розвитком існуючих і створенням нових інформаційних платформ. Це – об’єднання людей, які працюють заради спільної iдеi – Европейської України.

ЗМІ, якi постiйно пiдтримуються Фондом RIA, спеціалізуються на локальних розслідуваннях і аналітиці. Журналісти доносять тільки перевірену експертну інформацію до аудиторії, що, в свою чергу, формує правильне мислення і розуміння у читача.

 

Фонд RIA підтримує культуру якісних журналiських розслідувань, свободу слова і атмосферу журналістської відповідальності за перевiренiсть iнформацii, що опублiковується. Без чого неможливе формування демократії в Україні. Для розвитку цього напрямку організація ініціює і підтримує видавничі медіа-івенти, навчальні тренінги для журналістів, експертні семінари із залученням практиків з Європи і СНД.

Організація підтримує соціальні проекти, спрямовані на поліпшення соціально-економічного становища в Україні на всеукраїнському та регіональному рівні, а також самостійно фінансує такі проекти.

ФОНД RIA  реалізовує як локальні, так і міжнародні проекти. В нашій команді провідні фахівці галузей, лідери думок, громадські діячі, волонтери і просто ідейні люди, готові змінювати нашу країну!