Працевлаштування переселенців в RIA – программа ПРООН

З листопада 2015 року в рамках програми розвитку ООН “Працевлаштування ВПО в Україні та місцевого населення Донецької та Луганської області” редакція газети RIA збільшилась на 5 чоловік!

Інформація про проект:

Грантодавець: ПРООН

Отримувач гранту: ФОНД РІА

Сумма фінансування: 194 000 грн.

Призначення фінансування: заробітна плата, закупівля техніки

Тепер в складі компанії на посадах журналістів працюють п`ять переселенців з Донецької області, студенти та випускники Донецького Национального Університету України, із спеціальності “Журналістика”.

Фонд RIA програма ПООН

Строк дії програми – 1 рік. Після її завершення планується оформлення пролонгування проекту з діючою або подібною програмою. Крім того, гарантовано у штаті редакції залишаться найуспішніші журналісти, що встигли набратися досвіду та навичків редакційної роботи.

Робота в офісі Фонд РІА

Цей проект став для RIA досить інноваційним. Так як вперше в рамках редакції функціонує молода свіжа група студентів-журналістів, що мають до того ж чітке розуміння подій на сході України та мають прямий контакт з місцевим населенням. Це суттєво допомагає редакції у роботі, пов`язаній із матеріалами щодо конфліктних територій.

Дівчина з ноутбуком Фонд RIA

Робота з молодими журналістами йде успішно, про що говорять перші шпальти газети з їх матеріалами та найбільш читаємі матеріали на сайті редакції.

Фонд РІА молоді спеціалісти