Підвищення обізнаності населення про рак молочної залози

Редакція журналу “Амазонки” спільно з інформаційним ресурсом “20 хвилин” Вінниця та Тернопіль (Медіа корпорація RIA) розпочали маштабний соціальний проект “Перемогти ворога вчасно”, покликаний привернути увагу до проблеми раку грудей та вчасного виявлення хвороби.

Інформація про проект:

Соціальна активність ФОНДУ РІА

Виконавцем проекту став підрозділ RIA – RIA Med (журнал про рак молочної залози  “Амазонки”) – що займається виданням спеціалізованої медичної літератури для пацієнтів та лікарів. Проект редакція розпочала з себе:

Активісти Фонд РІА

Ми з вами знаємо, що подолання хвороби, особливо пов’язаної з онкологією, залежить від своєчасного її виявлення. Про важливість щорічних скринінгів у лікаря і щомісячного самообстеження говорять багато, статистика щодо раннього виявлення РМЗ покращується і ми тішимо себе думкою, що своїми публікаціями теж сприяємо цьому.

У тематичних фотосесіяхвзяли участь відомі спортсмени, які звикли отримувати перемоги на рингу.

Боксер Фонд РІА

Згодом до них приєднаються люди творчих професій, які ведуть інформаційну боротьбу і лікарі, які воюють з хворобами щодня. Соціальну ініціативу підтримали фотограф Костянтин Ревуцький та дирекція СК “Нокаут”, в якому і відбулися зйомки початкового етапу проекту.

Фотограф Фонд РІА

Першими  до участі долучились боксери: бійці та тренери команди “Українські отамани”, важковаговик Роман Головащенко та кікбоксер Віталій Ситник. Згодом до проекту приєднаються ще чимало спортсменів, відомих як в Україні, так і за кордоном.