Перша Школа сучасного медіа 2017 – як це було

Перша Школа сучасного медіа 2017 відбулася! Ми зібрали відгуки спікерів та студентів Школи, щоб зрозуміти як насправді навчають українських медійників.

 

 

 

Більше про програму, теми, тренерів та учасників ми писали у попередньому матеріалі: “Перша Школа сучасного медіа – Фонд RIA запрошує!

Раді повідомити, що захід пройшов успішно і зібрав представників ЗМІ з 10 регіонів України.

Пропонуємо переглянути фото-звіт та почути думки учасників Школи!

Фонд RIA школа сучасного медіа

Олександр Човган, громадський діяч, інтернет-бізнесмен, член Ради Директорів WAN-IFRA, президент RIA:
“Табір редакторів онлайн-медіа України в Буковелі ми проводимо вже 9 рокiв. Тема цього року – як працювати з даними, робити якісні журналістські розслідування. Адже графіку замінює інтерактивна графіка, тексти – розумна, глибока візуалізація.
А ще – корисний досвід, нові дані, приємне спілкування колег, які стали друзями.
Дуже радий був бачити нові обличчя, що приєднуються до нашої спільноти.
Приємно, що все більше видавців в Україні розуміють важливість навчання та розвитку своїх редакцій”.
Програміст з бородою Фонд РІА

Олег Горобець, генеральний директор RIA Media:

“Журналістика даних та візуалізація дають надзвичайні можливості для розслідувань, аналітики та крутих матеріалів. Все більше баз даних стають доступними, але без правильної обробки та візуалізації вони нічого не скажуть людям. Саме тому ці навчки сьогодні “маст хев” для редакцій. Вони дозволять дати суспільству дуже цінну інформацію, допомагаючи цим реформуванню та розвитку країни”.

За роботою Фонд РІА

Вадим Павлов, редактор газети RIA та новинарного сайту 20minut.ua:

“Можна сказати, що навчання в першій школі сучасного медіа мені взагалі перемішало все в голові. В доброму сенсі. Ще пару років тому розумів, що майбутнє от за такими інтерактивними мапами і інфографіками, про які розповідав Анатолій Бондаренко. Тепер все стало ближче і доступніше. Універсальні журналісти мають вміти писати код і працювати з Big Data, і для цього є дуже багато сервісів. Потрібно тільки бажання. Я особисто розповідав журналістам і редакторам як створювати прості інфографіки за 10-20 хвилин. Чудово, що люди зацікавлені в розвитку медіа, встали на шлях саморозвитку і вже роблять великі кроки до візуалізації даних.”

Двоє з ноутбуком Фонд RIA

Готуємось до нових медіа-подій! Приєднуйтесь до наступної Школи сучасних медіа! Фонд RIA запрошує!

Групове фото Фонд РІА