Конкурс на бюджетні місця у Вінницькій ІТ-Академії

Вінницька ІТ-Академія проводить конкурс по відбору найталановитішої молоді із подальшим зарахуванням на навчання в ІТ-Академії на бюджетних місцях.

Дата проведення: 21.10.2018
Адреса: м. Вінниця, вул. М. Ващука, 20а
Хто може прийняти участь: усі бажаючі 
Додаткова інформація: 067-431-19-21
Вінницька ІТ-Академія проводить конкурс по відбору найталановитішої молоді із подальшим зарахуванням на навчання в ІТ-Академії на бюджетних місцях. 
Після успішного проходження конкурсу кандидати зможуть навчатись у Вінницькій ІТ-Академії – безкоштовно за одною із трьох спеціалізацій: програмування, тестуванння, веб-дизайн.
 
Як саме отримати безкоштовне навчання в ІТ-Академії?

Кожен, хто здасть екзамен з математики та логіки на максимум і пройде тестування з англійської мови, буде зарахований на бюджетне навчання. Це від 9 місяців до півтора роки інтенсивного вивчення програмування, веб-дизайну та тестування; англійська для ІТ; підготовка до співбесід та створення резюме. Під час навчання студент порине в сферу ІТ, відкриє свої можливості, зможе набути впевненість в собі та в своїх уміннях, познайомиться з безліччю цікавих викладачів-практиків, які одного дня стануть його колегами.

Скільки є місць на безкоштовне навчання?

Кількість місць необмежена – всі кандидати на безкоштовне навчання, які пройдуть відбір (наберуть максимум балів) стануть учасниками програми. В процесі навчання студент, здаючи екзамени, проекти, тестування повинен підтверджувати своє право на безкоштовний курс. Підтасування результатів при відборі неможливе, тому що всі зацікавлені в чесному результаті: студенти отримають престижну освіту безкоштовно, а ІТ-Академія навчатиме справді здібних та цілеспрямованих людей, майбутніх працівників ІТ-компаній.

Коли проходить екзамен та як зареєструватись?

Екзамен проводиться безпосередньо перед початком навчання – в жовтні. Потрібно зареєструватись на навчання на сайті ІТ-Академії https://ita.in.ua та подати заявку, обравши “Зареєструватись на екзамен”. З вами зв’яжуться та повідомлять усю актуальну інформацію. Потім Вас запросять на попередній відбір (тестування) та безпосередньо екзамен.

Довідка* 
Вінницька ІТ-Академія – це елітний навчальний заклад, після завершення навчання в якому – 99% випускників працевлаштовуються за спеціальністю у престижних національних і міжнародних компаніях.