Громадська кампанія за фізичну активність – RunVn

“Вінниця біжить” — акція, мета якої звернути увагу людей на заняття спортом. Масовий забіг у центрі міста 22 травня 2016 року став справжнім святом — і за кількістю учасників, і за атмосферою самого заходу.

Інформація про проект:

Соціальна активність ФОНДУ РІА

 

Усього було дві дистанції – 1 км та 3 км. У дійстві взяли участь майже п’ять тисяч вінничан.

Майже п’ять тисяч людей взяли участь у міському забігу «Вінниця біжить». Центральні вулиці міста перетворилися на спортивну «арену».

interface

“Вінниця біжить” — акція, мета якої звернути увагу людей на заняття спортом. Масовий забіг у центрі міста став справжнім святом — і за кількістю учасників, і за атмосферою самого заходу.

gallery-1411-410x310

У цьому році Вінниця біжить вже вдруге. Нагадаємо, що трохи більше року тому RIA ініціювала громадську кампанію за фізичну активність “Рухаємо Вінницю”, в рамках якої і проводяться вуличні забіги. У дійстві взяли участь до п’яти тисяч людей.

gallery-1621-410x310

Барв додавали яскраві українські прапори, які принесли із собою учасники акції. Участь у пробігові взяли діти, дорослі і навіть літні люди.

gallery-84-410x310

Громадська організація для людей з обмеженими можливостями “Гармонія” теж стла учасником акції “Вінниця біжить” і декілька чоловік навіть подолали відстань у 3 км!

gallery-100-410x310

– Це дуже велика подія. Ми її організували спільно з Вінницькою міською радою, Вінницьким відділенням НОКу, обласним спорткомітетом. Особливо хочу подякувати всій команді міськвиконкому – вони одразу підтримали ідею і зробили величезний внесок зусиль для організації заходу. Дуже приємно, що є в місті розуміння важливості спорту. Неабияку активність виявили і звичайні люди – більше ста волонтерів долучились до організації, багато хто допомагав готуватися, радили, як краще. Ми бачимо реальний приклад кооперації громади, бізнесу та влади, що створює суспільне благо, – Олег Горобець, генерельний диреткор RIA.

Більше інформації по проекту на офіційному сайті громадської кампанії: run.vn.ua