Фонд RIA інвестує у Вінницьку ІТ-Академію для розвитку ІТ

На ринок освітніх послуг приходить Фонд RIA, який проінвестує  10 000 000 грн. у Вінницьку ІТ-Академію для розвитку ІТ в області.

Вінниця – місто ІТ. Працювати в ІТ цікаво і вигідно. Постійно створюються нові софтверні компанії, великі outsource/outstaff компанії розширюють існуючі розробницькі офіси, нові компанії відкривають представництва в місті, фрілансери об’єднуються в невеликі розробницькі фірми.

Все це спонукає до появи якісних освітніх ініціатив, які швидко і відповідно до вимог ринку праці готують кадри для ІТ-сфери. Зараз у Вінниці більше 10 різних навчальних закладів, які навчають спеціалістів з інформаційних технологій.

2017 рік прогнозує бути дуже цікавим, насиченим і динамічним для тих, хто планує пов’язати свою долю з ІТ-сферою. На ринок освітніх послуг приходить Фонд RIA, який проінвестує  10 000 000 грн. у Вінницьку ІТ-Академію для розвитку ІТ в області. Ця інвестиція сприятиме появі сотень додаткових  кваліфікованих ІТ-шників “з нуля”, які наповнять як обласний, так і український ринок праці.

Програмуй майбутнє Фонд РІА

RIA вже 25 років займається соціальними проектами, які сприяють розвитку громади. Сьогодні ІТ-освіта в пріоритеті роботи Фонду, оскільки, на думку керівника ІT-Академiї Фонду RIA Романа Мельника, це дасть можливість швидкого та якісного прориву в розвитку громади і спонукатиме інші галузі розвиватись інтенсивніше, наповнюючи Вінницю цікавими, креативними і водночас освіченими людьми, які в змозі генерувати, розвивати і втілювати в життя якісно нові ІТ-рішення.

Основна частина інвестицій піде на розробку та відкриття нових напрямків підготовки — це мануальне та автоматизоване тестування (QA) і DevOPS, який включатиме в себе підготовку системних адміністраторів та спеціалістів підтримки хостингу. Також планується розвиток напрямку майстер-класів для ІТ-шників початкового рівня, які вже працюють. Інвестиції будуть спрямовані на розширення географії дії закладу, що передбачає поширення діяльності в сусідніх областях — Хмельницька, Житомирська, Тернопільська. Крім того Фонд RIA планує привнести найкращі практики ведення бізнесу в роботу ІТ-Академії, адже ці практики вже використані в RIA.com, AUTO.RIA.com, DOM.RIA.com, hotels24.ua та багатьох iнших проектах.

ІТ-Академія вже більше 5 років успішно готує програмістів і веб-дизайнерів, окремим напрямком іде навчання школярів в Школі хакерів. А основне, що приваблює в роботі цього навчального закладу — це те, що усі (!) випускники після завершення навчання і успішної здачі курсових та дипломного проекту працевлаштовуються за спеціальністю. За рахунок того, що є можливість протягом навчання змінювати свій напрямок підготовки, то відсоток студентів, які не довчаються, дуже низький.

Це перший такий випадок значних інвестицій в освіту Вінниччини. І гарна можливість, особливо для молодих людей, отримати якісну освіту і розпочати свою кар’єру в ІТ.