Чемпіонат України з радіопеленгації – спорт для молоді

15 квітня у Вінниці стартував чемпіонат України серед юнаків і дівчат (14 – 16 років) зі спортивної радіопеленгації. Її ще називають «полюванням на лисиць». В змаганні беруть участь 80 спортсменів з дев’яти областей. Він має статус етапу відбору до збірної України, яка в липні 2016 року виступатиме на чемпіонаті Європи в Норвегії.

Чемпіонат України підтримують:

Фонд RIA, медіа-корпорація RIA, Вінницька організація Товариства сприяння оборони України, спорткомітет Вінницької міської ради, облспортуправління і міська спортшкола № 2.

Фінансова допомога Фонду RIA – 2 000 грн.

Збір Фонд РІА

– “Ми допомагаємо розвитку спортивної радіопеленгації вже 25 років. За цей час наше місто разів вісім приймало чемпіонат України, а збірна Вінниччини є № 2 – після національної збірної. Останнім часом у вінницькій радіопеленгації спостерігається очевидний прогрес, адже наші спортсмени здобувають медалі навіть на чемпіонатах Європи і світу”, – сказав президент корпорації RІА, віце-президент обласної федерації радіоспорту і діючий радіоспортсмен Олександр Човган.

Олександр Човган Фонд РІА

Як наголосив Олександр Човган, радіоспортсмени змагаються і водночас «спілкуються» з природою, тваринами у лісі. Тому цей спорт приносить велику користь і покращує самопочуття у його прихильників, незалежно від віку і статі.

Спортсмен у лісі Фонд RIA

Радіопеленгація – вид спорту, який нині є дуже необхідним для нашої країни. Це фактично допризовна підготовка спортсменів, які досконально опановують роботу з рацією. Крім того цей вид спорту – гарний спосіб розвитку нашої молоді – як у фізичному, так і в розумовому плані.

Спортсмен на фініші Фонд РІА