72 медалі з Волині – спільна перемога спортсменів та Фонду RIA

Поки весь світ ловить покемонів, вінницькі спортсмени полювали на лисиць в волинських лісах!

Спортивна радіопеленгація – вид радіоспорту, який багатьом відомий як полювання на лисиць. Замість смартфону із GPS, спортсмени використовують радіоприймач і карту, замість покемонів – маяки, які видають короткі радіо сигнали. Задача – максмимально швидко знайти радіомаяки, максимально швидко подолати дистанцію.
28-31 липня в м.Луцьк пройшов останній Чемпіонат України із радіоорієнтування  змагального сезону 2016 року. Останній етап відбору до національної збірної України, яка вже через місяць буде приймати участь в Чемпіонаті Світу в Болгарії.
thumb_200431_news_m
Наші спортсмени дуже вдало виступили на змаганнях.
Серед юнаків до 14 років: Дремлюга Максим завоював 1 золоту, 2 срібних і 1 бронзову медаль, Безверхній Євген срібну і бронзову медаль, а також командою разом із Пащенко Володимиром завоювали 3 золотих і 1 бронзову медаль.
Серед юнаків до 16 років: Кальніченко Владислав завоював золоту медаль, Гевчук Богдан виборов срібну і бронзову медаль. Командою наші юнаки вибороли золоту і 3 бронзових медалі.
Серед юніорів: Паламарчук Артем виборов бронзову медаль. В командному заліку разом з Войцехівським Богданом вибороли 3 бронзових і одну срібну медаль.
Серед дівчат до 14 років: Солоненко Аліна завоювала золоту і срібну медаль, Солонина Мирослава теж завоювала золоту і срібну медаль, Бадік Жанна виборола 1 золоту і 3 бронзових медалі. Разом, в командному заліку, дівчата 4 рази ставали переможцями і отримали 4 золотих медалі.
В групі жіночої еліти Зеленська Анастасія зайняла 3 місце і отримала бронзову медаль.
В групі чоловічої еліти Марчук Олександр виборо золоту медаль. І в командному заліку, разом із Зеленським Сергієм і Вічиним Сергієм зайняли 3 місце.
По групі чоловіків старше 40 років: Човган Олександр завоював 2 бронзових медалі.
Загалом Вінницькі радіоспортсмени вибороли 72 медалі!!!
За результатами відборів до складу збірної України для участі в Чемпіонаті і Кубку Світу із спортивної пеленгації потрапили: Паламарчук Артем – по юніорам (Ч-19), Марчук Олександр – дорослі спортсмени (Ч-20), Зеленський Сергій – чоловіки старше 50 років (Ч-50), Човган Олександр – чоловіки старше 40 років (Ч-40). Побажаємо їм вдалого виступу на Чемпіонаті і Кубку Світу в Болгарії, на початку вересня.
Спасибі фонду “RIA” за допомогу в розвитку радіоспорту в м. Вінниця
Приходьте і приводьте своїх дітей 11-14 років для занять до нашого тренера Майстра спорту Міжнародного класу Зеленського Сергія. Телефон тренера: (093) 593-43-80.